Aykırı Leydi
Yer İşareti Ekle
207 Kişi Bu Seriyi Takip Ediyor.
7.6
Durum Ongoing
Tür: Manhwa

Aykırı Leydi

Alternatif Başlıklar; An Unseemly Lady, The Little Lady Behind Scenes

Özet;

Ters harem romanındaki kadın kahramanın tek kız kardeşiydim. Ayrıca, çok hastalanıp  uyandıktan sonra kadın başrol tarafından olağanüstü bir şekilde şımartıldım. Bunu sadece kız kardeşime zarar veren orijinal mazeretsiz p*ç erkek başrolleri yenmek için kullandım… ‘Lili, nasılsın? Pasta sever misin?” “Lili gerçekten çok güzel çünkü kız kardeşine benziyor”. “kurabiye yemeyecek misin” “Lütfen kız kardeşine bunları sana harika ağabeyin verdiğini söyle.” “Bunu yiyip biraz oraya gitmek ister misin? Amcana ve kız kardeşine söyleyeceklerim var.’ Nedense erkek adaylar beni görmek için can atıyorlar.

“Çirkin çocuklarla oynamam.” Önümdeki çocuk kaşlarını çatarak mırıldandı. Ne? Gerçekten az önce bunu mu söyledin? Sana gerçek dünyanın nasıl olduğunu göstereceğim. Yavaşça ablamın elbisesinin eteklerini çektim ve başımı salladım. “Ondan nefret ediyorum, onu getiren ağabeyden de nefret ediyorum.” Aynı zamanda, Cedric’in yüzü, ölüme mahkum edilmiş birine benzer şekilde solgunlaştı.

Çıkış Tarihi 2021
Yazar Mung-i [Add, ]Sunsaeng, Yehwon
Çizer CH
Serileştirme -
Yükleyen
Yükleme Tarihi
Son Güncelleme Tarihi
Keywords: aykırı leydi oku, aykırı leydi türkçe oku, aykırı leydi türkçe webtoon oku, aykırı leydi Zenith Scans Türkçe Manga ve Webtoon oku,aykırı leydi online oku.

Bölüm Listesi;

Yorumlar;