Küçük Tavşan ve Büyük Panter
Yer İşareti Ekle
227 Kişi Bu Seriyi Takip Ediyor.
8.2
Durum Ongoing
Tür: Manhwa

Küçük Tavşan ve Büyük Panter

Alternatif Başlıklar; A Symbiotic Relationship Between a Rabbit and a Black Panther, The Symbiotic Relationship Between Rabbit and Black Panther, Rabbit and Black Panther

Özet;

Büyüme törenimle insana bile dönüşemeyen bir tavşan şekil değiştiricisiydim. Ailem benim sadece bir buçuk yaşında olduğumu söyledi ve beni bir sepete koydu… “Ağlıyor musun? Devam et, daha çok ağla. ” Daha sonra ortalama kişiliğe sahip bir kara panter tarafından yakalandım. “Dayanıklılıktan yoksun. Seni yarından sonraki gün yiyeceğim, o yüzden denemeye devam et. ” Bu vahşi canavar. Kara Panter’in gözleri titreyen yüzüme bakarken parıldadı. Görünüşe göre heyecanlanmış hissettim. Anne, bence o deli! Oldukça çılgın bir kara panterde hayatta kalmak için. “Vahşi hayvanlar, ne olursa olsun sahiplenicidir.” ….Mümkün mü?

Çıkış Tarihi 2021
Yazar Mogin, Yasik
Çizer Sadam
Serileştirme -
Yükleyen
Yükleme Tarihi
Son Güncelleme Tarihi
Keywords: küçük tavşan ve büyük panter oku, küçük tavşan ve büyük panter türkçe oku, küçük tavşan ve büyük panter türkçe webtoon oku, küçük tavşan ve büyük panter Zenith Scans Türkçe Manga ve Webtoon oku,küçük tavşan ve büyük panter online oku.

Bölüm Listesi;

Yorumlar;