S-Seviye Avcı, Prenses Olmak İstemiyor
Yer İşareti Ekle
378 Kişi Bu Seriyi Takip Ediyor.
9
Durum Ongoing
Tür: Manhwa

S-Seviye Avcı, Prenses Olmak İstemiyor

Alternatif Başlıklar; S-Class Hunter Doesn't Want to Be a Villainous Princess, The S-Class Hunter Detests Being A Villainous Princess

Özet;

“Aşktan bıktım usandım, artık evime gitmek istiyorum!”

Kim Leeyoung, normal bir kızdı, arada sırada hobi olarak roman okurdu. Güney Kore’de memuriyet sınavını geçmek için dört buçuk sene boyunca inek gibi çalıştı. Ancak memuriyetini kutlamak için dışarı çıktığında kaza sonucu hayatını kaybetti ve gözünü açtığında okuduğu takımyıldızı fantastik romanında olduğunu fark etti.

“Sistem” ona bir dönüş yolu sunmuştu, minnoş Malta köpeği “Cerberus”u yeniden görebilmek için sayısız kere regresyon geçirerek güçlendi. Romanın takımyıldızlarıyla anlaşma imzaladı ve defalarca ölerek “Kule”nin son katındaki Efendi’yi yendi ve kuleyi tamamladı. Artık evine dönebileceğini düşünüyordu ama yanılıyordu.

[Yazarın bir sonraki eseri olan “S-Sınıf Avcı, Dükün Kötü Kızı Olsaydı ne Olurdu?”nun ana karakteri olarak reenkarne olacaksınız.]

“Anlaşmamız böyle değildi! Sadece evime kavuşmak çok mu zor ya?! Kule’den bile kurtuldum! O kadar roman arasından fantastik romantik mi seçtiniz?! Eski hayatımda aşkla uzaktan yakından alakam yoktu! Üstüne üstlük kendi bedenime reenkarne olmadım, romanın kötü kızının bedenine geçtim! Korktuğum şey bu dünyadaki tehlikeler değil… Aşk görevleri! Evime gidebilir miyim lütfen?”

Çıkış Tarihi -
Yazar -
Serileştirme -
Yükleyen
Yükleme Tarihi
Son Güncelleme Tarihi
Keywords: s-seviye avcı, prenses olmak İstemiyor oku, s-seviye avcı, prenses olmak İstemiyor türkçe oku, s-seviye avcı, prenses olmak İstemiyor türkçe webtoon oku, s-seviye avcı, prenses olmak İstemiyor Zenith Scans Türkçe Manga ve Webtoon oku,s-seviye avcı, prenses olmak İstemiyor online oku.

Yorumlar;