Kırık Yüzük: Nafile Yeminler
Yer İşareti Ekle
454 Kişi Bu Seriyi Takip Ediyor.
10
Durum Ongoing
Tür: Manhwa

Kırık Yüzük: Nafile Yeminler

Alternatif Başlıklar; The Broken Ring : This Marriage Will Fail Anyway, This Marriage Is Bound to Fail Anyway, This Marriage Is Bound to Sink Anyway

Özet;

Altı yaşındaki Inés, Escalante Evi’nin yakışıklı varisini görünce çocuğu vakit kaybetmeksizin nişanlısı yaptı. Soylu erkeklerin hepsi aynı olduğu için kimi nişanlısı olarak seçerse seçsin fark etmeyeceğinden güzel birini seçmenin iyi olacağını düşündü. Fakat Lord Cárcel böylesine bir nişana hazır değildi zira kendisi önümüzdeki on buçuk yılını ne pahasına olursa olsun evlilikten kaçınarak geçinmeyi planlıyor! Neyse ki bu durum Ines için hiçbir sorun teşkil etmiyor çünkü kendisinin tam olarak arzuladığı şey, bu evliliğin başarısız olması!

Aslında kendi işinden uzak durduğu sürece Carcel’in cinsel isteklerini nereye yönlendirdiği umurunda bile değil! Yine de sadece nişanlının sana izin verdiği zamanlarda playboyluk yapabilmek hiç de eğlenceli değil! Yoksa bu Ines’in de onu aldattığı anlamına mı geliyor? Carcel artık Ines’in onunla ilgili düşüncelerini değiştirip onun hayallerini süsleyen kocanın ta kendisi olduğunu kanıtlamaya kararlı!

Çıkış Tarihi 2022
Yazar CHOKAM, Kim Chacha
Çizer Cheong-gwa
Serileştirme -
Yükleyen
Yükleme Tarihi
Son Güncelleme Tarihi
Keywords: kırık yüzük: nafile yeminler oku, kırık yüzük: nafile yeminler türkçe oku, kırık yüzük: nafile yeminler türkçe webtoon oku, kırık yüzük: nafile yeminler Zenith Scans Türkçe Manga ve Webtoon oku,kırık yüzük: nafile yeminler online oku.

Bölüm Listesi;

Yorumlar;