Soylu Ailenin İşe Yaramaz Oğlu
Yer İşareti Ekle
263 Kişi Bu Seriyi Takip Ediyor.
8.3
Durum Ongoing
Tür: Manhwa

Soylu Ailenin İşe Yaramaz Oğlu

Alternatif Başlıklar; I Became the Countess Fool, The Lout of the count's family, Trash Count, Trash of the Count's Family

Özet;

Gözlerimi açtığımda bir romanın içindeydim. [Bir Kahramanın Doğuşu]. [Bir Kahramanın Doğuşu], Dünya’dan farklı bir boyuta taşınan ve sayısız kahramanın doğuşuyla birlikte lise öğrencisi Choi Han’ın maceralarına odaklanan bir romandır. Choi Han’ın ziyaret ettiği ilk köyün bulunduğu bölgeyi yöneten Soylu Ailenin Çöpü olarak bu romana dahil oldum. Sorun şu ki Choi Han o köyde tanıdığı herkesin suikastçılar tarafından katledilmesiyle akli dengesini kaybediyordu. Daha büyük sorun ise dönüştüğüm bu aptal çöpün daha neyin olup bittiğini bilmeden Choi Han’la dalga geçip dayak yedikten sonra bok çuvalı gibi yere serilmesiydi. “…Bu sorun olacak.” Başıma büyük bir bela almışım gibi hissediyorum. Ama bu şansı yeni hayatım yapmaya çalışmak, buna değer.

Çıkış Tarihi 2020
Yazar Byeol Narae, Yu Ryeo Han
Çizer PAN4
Serileştirme -
Yükleyen
Yükleme Tarihi
Son Güncelleme Tarihi
Keywords: soylu ailenin İşe yaramaz oğlu oku, soylu ailenin İşe yaramaz oğlu türkçe oku, soylu ailenin İşe yaramaz oğlu türkçe webtoon oku, soylu ailenin İşe yaramaz oğlu Zenith Scans Türkçe Manga ve Webtoon oku,soylu ailenin İşe yaramaz oğlu online oku.

Bölüm Listesi;


Yorumlar;