Haini İfşa Eden Prenses
Yer İşareti Ekle
227 Kişi Bu Seriyi Takip Ediyor.
8.1
Durum Ongoing
Tür: Manhwa

Haini İfşa Eden Prenses

Alternatif Başlıklar; Princess Imprints a Traitor, The Princess Imprints the Traitor, The Traitor Conquerors Princess Ève

Özet;

Yedinci İmparatorluk prensesi Evenrose  öldü. Son hatırası, kraliyet ailesinin vatana ihanete neden olan ve yanlarında duran kardeşlerinin planında zehir yutarak boğulan Homunculus tarafından yok edilmesiydi. Ama gözlerini tekrar açtığında, “Ben … ben ölmedim.” Geçmişe geri döndüğünü ve sekiz yaş daha genç olduğunu fark eder. Bir sonraki varis olacak olan üçüncü imparator resmi olarak halef olarak seçilmeden önceydi. Üçüncü imparator Bridgette’e baskı yaparak ve halefi olarak tanınarak imparatorluk ailesinin düşüşünü önlemek için bir fırsat. Hazırlığın bir parçası olarak Evenrose, imparatorun kalbini kazanmak için Homunculus kralı ve cezaevi canavarı Michael hakkında kendi makalesini yazmaya karar verdi. “Sana ihtiyacım var Michael. Çok fena.” Evenrose, onu yakalayıp imparatorluk ailesini güvenle koruyabilecek mi?

Çıkış Tarihi 2021
Yazar Irinbi, Suri, Yoon Ji-Seon
Çizer Sagong (II)
Serileştirme -
Yükleyen
Yükleme Tarihi
Son Güncelleme Tarihi
Keywords: haini İfşa eden prenses oku, haini İfşa eden prenses türkçe oku, haini İfşa eden prenses türkçe webtoon oku, haini İfşa eden prenses Zenith Scans Türkçe Manga ve Webtoon oku,haini İfşa eden prenses online oku.

Bölüm Listesi;

Yorumlar;