Yalnız Yükseliş
Yer İşareti Ekle
42 Kişi Bu Seriyi Takip Ediyor.
8.6
Durum Ongoing
Tür: Manhwa

Yalnız Yükseliş

Alternatif Başlıklar; Solo Leveling, I Alone Level Up, Level up Alone, Only I Level Up,Поднятие уровня в одиночку, 俺だけレベルアップな件, 俺だけレベルアップな件〜外伝〜, 我独自升级

Özet;

10 yıl önce, gerçek dünyayı canavar dünyasıyla bağlayan “Kapı” açıldıktan sonra, sıradan insanlardan bazıları Kapı içinde canavar avlama gücü kazandı. Onlara “Avcılar” deniyor. Ancak, tüm Avcılar güçlü değil. Benim adım Sung Jin-Woo, bir E-rütbesi Avcısıyım. Ben, en zayıf zindanlarda hayatını riske atan biriyim, “Dünyanın En Zayıfı” olarak bilinenlerde… Sergileyecek hiçbir becerim olmadığı için, düşük seviyeli zindanlarda savaşarak gerekli parayı ancak zorlukla kazanıyorum… en azından D-rütbesindeki zindanların en zor zindanlarından birini bulana kadar! Sonunda, ölümü kabul ederken, aniden garip bir güç aldım, sadece benim görebileceğim bir görev günlüğü, sadece benim bildiğim bir seviye atlama sırrı! Eğer görevlerime uygun olarak eğitilir ve canavar avlarsam, seviyem yükselecekti. En zayıf Avcıdan en güçlü S-rütbeli Avcıya dönüşmek!

Çıkış Tarihi 2018
Yazar Chugong, H-goon, KI Soryeong
Çizer DISCIPLES (Redice Studio) [Add, ]DUBU (Redice Studio), Redice Studio
Serileştirme KakaoPage (Kakao)D&C Webtoon (D&C Media)Kakao Webtoon (Daum)
Yükleyen
Yükleme Tarihi
Son Güncelleme Tarihi
Keywords: yalnız yükseliş oku, yalnız yükseliş türkçe oku, yalnız yükseliş türkçe webtoon oku, yalnız yükseliş Zenith Scans Türkçe Manga ve Webtoon oku,yalnız yükseliş online oku.

Bölüm Listesi;

Yorumlar;