Büyü İmparatoru
Yer İşareti Ekle
32 Kişi Bu Seriyi Takip Ediyor.
7.8
Durum Ongoing
Tür: Manhua

Büyü İmparatoru

Alternatif Başlıklar; Demon Magic Emperor, Demonic Emperor, Der Diener des Dämonenkönigs, Housekeeper Is the Magic Emperor, How the Demon Emperor became a Butler, Magic Emperor, Mo Huang Da Guan Jia, The Servant Is the Demon King?!, The Steward Demonic Emperor

Özet;

“Yifan Zhou’nun eşsiz hikayesi, bin yılın ötesinden gelen bir güçle dolu fantastik bir dünyaya sizi davet ediyor. ‘Fan’ olarak bilinen eski Şeytan Kralı, bir hizmetçinin bedenine yeniden doğar ve kendisini sürükleyici bir maceranın içinde bulur. Bayan Luo ile kurulan gizemli bir ruhsal bağ, geçmişin karanlık yüzleriyle yüzleşirken aşk, güç ve ihanetin karmaşık örgüsünü ortaya çıkarır. Fan, zayıf bir servan olarak başlamasına rağmen, yavaş yavaş eski şanına kavuşurken, Lady Luo’nun ailesiyle bağlarını güçlendirir. Bu epik fantastik hikaye, unutulmaz karakter gelişimi, büyülü savaşlar ve duygusal derinlikle dolu bir yolculuğa sizi davet ediyor. Hazır olun, çünkü Şeytan Kralı geçmişin gölgelerini aydınlatmak ve tahtını geri kazanmak için bir öyküde geri dönüyor.”

Çıkış Tarihi 2019
Yazar Wuer Manhua, Ye Xiao
Çizer Wuer Manhua
Serileştirme -
Yükleyen
Yükleme Tarihi
Son Güncelleme Tarihi
Kategoriler;
Keywords: büyü İmparatoru oku, büyü İmparatoru türkçe oku, büyü İmparatoru türkçe webtoon oku, büyü İmparatoru Zenith Scans Türkçe Manga ve Webtoon oku,büyü İmparatoru online oku.

Bölüm Listesi;

Yorumlar;