Şamanın Yolu
Yer İşareti Ekle
48 Kişi Bu Seriyi Takip Ediyor.
7.7
Durum Ongoing
Tür: Manhwa

Şamanın Yolu

Alternatif Başlıklar; Mudang Gihyeob, Mugang: The Path of Shaman, Path of the Shaman, Shamanism, Wandering Warrior of Wudang, Wudang's Cheater Martial

Özet;

Ölüm meleği adınızı üç kez söylediğinde ruhunuz bedeninizden ayrılır ve öteki dünyaya göçer. “Hyeokyeon Mugang.” “Hyeokyeon Mugang.” “Hyeokyeon Mu…” “Aşağılık ölüm meleği piçi! Hala yaşamak istiyorum! Uzak dur benden!” O anda umutsuzca ölümsüzlük bitkisini yuttum ve şaşırtıcı biçimde hala yaşıyordum! Sonunda gözlerimi açıp her şeyin bir rüyadan ibaret olduğunu düşünürken… bir anda tepeme dikilmiş ihtiyarları fark ettim! Nerede olduğumu sorduğumda bana… Wudang Dağı’nda olduğumu söylediler! Bir şekilde milletin ayak işlerini yapan veledin tekinin bedeninde uyanmıştım… şansıma sıçayım! Ben… Ben… Ben güçlülerin de güçlüsü, Hyeokyeon Mugang’ım!!! O zaman bu aşağılık klanda ne işim var lan!? Her neyse, madem buradayım, o zaman var olan en iyi öğrenci olacağım. Beş para etmez ustanın zalim, durdurulamaz ve ölümsüz dövüş sanatının hikayesi “Şaman’ın Yolu” başlıyor!

Çıkış Tarihi 2020
Yazar Eunyeol
Çizer Hwaram
Serileştirme -
Yükleyen
Yükleme Tarihi
Son Güncelleme Tarihi
Keywords: Şamanın yolu oku, Şamanın yolu türkçe oku, Şamanın yolu türkçe webtoon oku, Şamanın yolu Zenith Scans Türkçe Manga ve Webtoon oku,Şamanın yolu online oku.

Bölüm Listesi;

Yorumlar;