Çiçeklerin Leydisi Gloriosa
Yer İşareti Ekle
101 Kişi Bu Seriyi Takip Ediyor.
7.5
Durum Ongoing
Tür: Manhwa

Çiçeklerin Leydisi Gloriosa

Alternatif Başlıklar; Baby Master Blooms the Flowers, Flowering Baby Gardener, The Baby Master of Flowers, The Flower Blooming Baby Lord, The Little Lady Who Makes Flowers Bloom, The Little Lord Who Makes Flowers Bloom

Özet;

“Gloriosa… Bir tek taç yaprağı bile açamayan çirkin şey, ağaçlar için mükemmel bir yiyecek olurdun…” Ben, Çiçek İnsanların Elvador ailesinin otuz yedi çocuğundan biriydim ve ailemin temeli olan ağaca kurban edildim. Sonra, nişanlım Arvid’in yardımıyla ailem yok edildi ve ben sadece ölümümle kurtulabildim. Gözlerimi açtığımda, zamanda geriye dönmüştüm…? Korkunç geçmişimi tekrar yaşamak zorunda mıyım? Ölerek bile kurtulamadım mı?! …Eğer her şeyi yeniden başlatmam gerekiyorsa, bu hayatta kendimi kurtaracağım-! Bu, Gloriosa’nın yoğun ve etkileyici bir kurtuluş hikayesi.

Çıkış Tarihi 2023
Yazar Eun Ryeowon, Kim Son
Çizer Mingsung, Taejeong [Add, ]
Serileştirme -
Yükleyen
Yükleme Tarihi
Son Güncelleme Tarihi
Keywords: Çiçeklerin leydisi gloriosa oku, Çiçeklerin leydisi gloriosa türkçe oku, Çiçeklerin leydisi gloriosa türkçe webtoon oku, Çiçeklerin leydisi gloriosa Zenith Scans Türkçe Manga ve Webtoon oku,Çiçeklerin leydisi gloriosa online oku.

Yorumlar;