Murim’in Bedbaht Torunu
Yer İşareti Ekle
272 Kişi Bu Seriyi Takip Ediyor.
8.3
Durum Ongoing
Tür: Manhwa

Murim’in Bedbaht Torunu

Alternatif Başlıklar; I Became the Despised Granddaughter of the Murim Clan, I Became the Despised Granddaughter of the Murim Family, I Became the Despised Granddaughter of the Powerful Martial Arts Family, I Became the Despised Granddaughter of the Powerful Murim Family, The Despised Granddaughter of the Murim Clan

Özet;

Ana karakter; dövüş sanatları dünyasında başrolü, hikâyenin kahramanı yapacak olan güçlü ve eğitimini tamamlamış usta Baek Lee Ee-Gang’ın aptal ve sinir bozucu kızı Baek Lee Yeon olarak hayat bulur. Yeon, beklenmedik şekilde öldürülür ve gözlerini açtığında her şeyi geri alabileceği çocukluk günlerine geri döner. “Bu hayatımda ailem beni sevecek mi?” Baş belası olmak yerine harika bir evlat olmaya karar veren Yeon, Baek Lee ailesinin saygın torunu olarak hayatına başlar. Bu hayatını güzelce yaşamak ister ancak ailenin başı olan büyükbabası Baek Lee Pan-Hyuk da dahil olmak üzere herkes Yeon’a engel olur. Büyükbabasının bakışları o kadar serttir ki dağları ve nehirleri bile titretebilir. “O kadar değerli olduğunu mu sanıyorsun?”

“Evet.”

Büyükbaba, kendine güvenen torunu karşısında şaşkına döner ve oğluyla torununu gizlice izlemeye başlar.

“Çok az umut olsa da baba olarak nasıl hemen pes edebilirsin?”

“Amma inatçısın he.”

Yakışıklı oğlu, dövüş sanatları dünyasının yüz karası kızını o karanlıktan kurtarmaya ve herkesi karşısına almaya hazırdır. Yeon, tam hayatının artık daha güzel olacağını düşünürken erkek başroller bir bir ona takıntılı olmaya başlar!

“Yeonie’m, bu sefer hayatımız gerçekten çok güzel olacak!!”

Çıkış Tarihi 2023
Yazar Berry (열매), Marubyeol
Çizer Siyo
Serileştirme -
Yükleyen
Yükleme Tarihi
Son Güncelleme Tarihi
Keywords: murim’in bedbaht torunu oku, murim’in bedbaht torunu türkçe oku, murim’in bedbaht torunu türkçe webtoon oku, murim’in bedbaht torunu Zenith Scans Türkçe Manga ve Webtoon oku,murim’in bedbaht torunu online oku.

Bölüm Listesi;

Yorumlar;