Kılıç Ustası Prenses Bugün de Sıkılıyor
Yer İşareti Ekle
116 Kişi Bu Seriyi Takip Ediyor.
7.8
Durum Ongoing
Tür: Manhwa

Kılıç Ustası Prenses Bugün de Sıkılıyor

Alternatif Başlıklar; The Invicible Princess Is Bored Again Today, The Invincible Princess Is Bored Again Today, The Max Level Princess Is Bored Today as Well, The Max-Leveled Princess Is Bored Today as Well

Özet;

Mükemmel kılıç ustalığıyla imparatorun yerini alan Dante Renatos, 500 yıl sonra Pereska Dükünün kızı ‘Helena’ olarak reenkarne oldu. İstemediğim ikinci hayat. Önceki hayatımda yapamadığım her şeyden zevk aldım ve yapabileceğim her şeyi denedim. O noktada, bu 2. hayatta yapılan her şey zahmetli ve sıkıcı oldu. Ardından, prens Sezar, bir güç çatışmasını önlemek için Dükün ikametgahını ziyaret eder. Sezar’ın yeteneğini fark eden Helena, onun kılıç ustalığı öğretmeni olmaya karar verir. “Seni imparator yapacağım.” Sadece sıkıcı bir hayatı yatıştırmak içindi. Daha genç öğrencileri eğitmek için geçmiş yaşam becerilerimi kullanmayı düşünmeye başladım. Sezar: “Usta içinse, bu dünyayı yok edebilirim.” dedi. Neler oluyor?!

Çıkış Tarihi 2022
Yazar Royal.B
Çizer AUTUMN
Serileştirme -
Yükleyen
Yükleme Tarihi
Son Güncelleme Tarihi
Keywords: kılıç ustası prenses bugün de sıkılıyor oku, kılıç ustası prenses bugün de sıkılıyor türkçe oku, kılıç ustası prenses bugün de sıkılıyor türkçe webtoon oku, kılıç ustası prenses bugün de sıkılıyor Zenith Scans Türkçe Manga ve Webtoon oku,kılıç ustası prenses bugün de sıkılıyor online oku.

Bölüm Listesi;

Yorumlar;