I Reincarnated as an SSS-Ranked Goblin
Yer İşareti Ekle
23 Kişi Bu Seriyi Takip Ediyor.
8
Durum Ongoing
Tür: Manga

I Reincarnated as an SSS-Ranked Goblin

Alternatif Başlıklar; I Reincarnated as an SSS-Ranked Goblin

Özet;

Gözlerimi açtığımda kendimi bir goblin olarak buldum. Yeni nesil bir sanal gerçeklik MMORPG oyununda en düşük seviye canavar olarak yeniden doğmuştum. Küçük kız kardeşim Lily ile birlikte zorlu bir goblin hayatı sürdürdükten sonra, kahramanın düzenlediği bir istila sırasında öldürüldüm. Neden böyle acınası bir ölümü hak etmiştim ki, neden yeniden doğmuştum…?

Hayır, henüz ölmemeliyim. Ölümün eşiğindeyken, Goblin Tanrıçası tarafından hayata geri döndürüldüm. Beni “En Güçlü, Eşsiz Goblin” olmaya layık gördüğü için beni canlandırdı. “Karanlık Element MAX”, “Tüm Karanlık Büyüleri Yapabilme Yeteneği” ve “Geçmişteki Tüm Büyük Goblin Ruhlarını Çağırabilme Yeteneği” gibi SSS seviyesinde becerilerle ödüllendirildim. Bu yeteneklerle bana karşı ayrımcılık yapan yüksek seviyeli şeytanları ve beni çöp gibi gören dev canavarları yok edebileceğim güce sahip olacağım.

Ayrıca şeytan lordu ve kahramanın da peşini bırakmayacak ve goblinlerin kurtarıcısı olacağım!

Çıkış Tarihi 2023
Yazar MIKI Kazuma [Add, ]
Çizer CH Pocket
Serileştirme -
Yükleyen
Yükleme Tarihi
Son Güncelleme Tarihi
Keywords: i reincarnated as an sss-ranked goblin oku, i reincarnated as an sss-ranked goblin türkçe oku, i reincarnated as an sss-ranked goblin türkçe webtoon oku, i reincarnated as an sss-ranked goblin Zenith Scans Türkçe Manga ve Webtoon oku,i reincarnated as an sss-ranked goblin online oku.

Yorumlar;