Siren
Yer İşareti Ekle
271 Kişi Bu Seriyi Takip Ediyor.
8
Durum Ongoing
Tür: Manhwa

Siren

Alternatif Başlıklar; Becoming the Villain's Family, I Became the Villain's Contract Family, The Siren, The Siren: I Became the Villain's Contract Family

Özet;

Siren… Antik zamanlardan kalma bir isim. Başkalarını şarkı söyleyerek etkileyen, cezbeden, kontrol eden, ve iyileştiren bir yaratığı tanımlamak için kullanılıyordu. Siren olarak yaşamış olmanın getirisiyle, Aria bir sürü korkunç şeye tanıklık etmiş, görmüş ve duymuştu. İyileştirilmenin ötesindeki kırgınlığı, onu intihara sürüklemişken, birden… Büyük Dük, Lloyd Cardence Valentine, gelip fısıldadı, “Buradaki herkesi öldürmeli miyim?” “Eğer bana ihtiyacın olursa, çağırman yeterli. Nerede olursan ol, şarkın bana ulaşacak.” En sonunda, Aria şeytanı çağırdı, kendiyle beraber herkese ölümü getirdi. “Cehenneme hep beraber gidelim.” Böylece, Aria son nefesini verdi ve öldü… 10 yaşına geri dönebilmek için. Şimdi ikinci bir şansı var, Aria kaderini değiştirmekte kararlı, kurtarıcısı Büyük Dük Valentin’in zalim kaderini değiştirmekte de öyle. Ve böylece…Aria ona bir evlilik sözleşmesiyle geldi. Ruhunu şeytana sattı ve kendini onu korumaya adadı. [Benimle evlen] Aria elini uzatıp ona sözleşmeyi verdi. [10 yıl içinde boşanalım…] Genç dük sözleşmeyi elinden aldı. “Peki, mührü nereye basmalıyım?”
*
*
*
“Bana 10 yıl içinde boşanacağımızı söylemiştin.” Yetişkin zalim eğildi, onu tacından nazikçe öpmeden önce bekledi. “Şimdi yetişkin olduğumuza göre, yeni bir tane imzalamalıyız.”

Çıkış Tarihi 2021
Yazar Sol Leesu
Çizer Poya, Saeng Yam
Serileştirme -
Yükleyen
Yükleme Tarihi
Son Güncelleme Tarihi
Keywords: siren oku, siren türkçe oku, siren türkçe webtoon oku, siren Zenith Scans Türkçe Manga ve Webtoon oku,siren online oku.

Bölüm Listesi;

Yorumlar;