Sahte Prenses ve Tavşan Dük
Yer İşareti Ekle
61 Kişi Bu Seriyi Takip Ediyor.
6.8
Durum Completed
Tür: Manhwa

Sahte Prenses ve Tavşan Dük

Alternatif Başlıklar; My Badass Black Bunny, The Fake Lady and Her Rabbit Duke, The Fake Lady's Max Level Rabbit, The Fake Princess' Overpowered Bunny, The Fake Princess's OP Bunny

Özet;

“Gernoa de Lantera Düşesi” yüksek sosyeteden dikkat çekiyor. Ama o sahte! Gerçek adı Larissa. Yoksulluk içindeki aileler için pazarda seyyar satıcılık yapan bir kız. Ailesi tarafından ölmüş kızının rolünü oynaması için bir düke satıldı ve tehlikede yaşıyor. Sahte bir düşesin kollarında siyah kürklü bir tavşan. O tavşan da sahte! Tavşan, kıtadaki herkesin hayranlık duyduğu Grand Duke Hadelund Strelitz’dir. O, cehennemden gelen canavarların yaşadığı Büyük Dükalık’ın efendisi ve kahramanıdır, ancak şimdi bir büyü nedeniyle sevimli bir tavşan. Larissa tarafından kurtarılıp bakımını üstlenen Büyük Dük, doğal olarak Larissa’nın durumunu öğrenir ve ona gizlice yardım eder. Dük tarafından prensi baştan çıkarmaya ve ülkenin gelecekteki kraliçesi olmak için onunla evlenmeye zorlanan Larissa ve değerini giderek daha fazla öğrenen Hadelund onunla ilgilenmeye başladı. Karşılaşma kadere dönüşür ve Larissa’nın hayatı yeniden değişmeye başlar.

Çıkış Tarihi 2021
Yazar HAN SeRam
Çizer Saesong
Serileştirme -
Yükleyen
Yükleme Tarihi
Son Güncelleme Tarihi
Keywords: sahte prenses ve tavşan dük oku, sahte prenses ve tavşan dük türkçe oku, sahte prenses ve tavşan dük türkçe webtoon oku, sahte prenses ve tavşan dük Zenith Scans Türkçe Manga ve Webtoon oku,sahte prenses ve tavşan dük online oku.

Bölüm Listesi;

Yorumlar;