Bu Hayatımda, Size İyi Bakacağım Majesteleri!
Yer İşareti Ekle
312 Kişi Bu Seriyi Takip Ediyor.
7.6
Durum Ongoing
Tür: Manhwa

Bu Hayatımda, Size İyi Bakacağım Majesteleri!

Alternatif Başlıklar; I'll Atone by Raising You Properly in This Life, Your Majesty!, I'll Raise You Well in This Life, Your Majesty, In This Life, I Will Raise You Well, Your Majesty!

Özet;

Oğlu 3. Prens Leon’u imparator yapmak için her şeyini verdi. Bu rüyanın gerçekleştiği gün, oğlunun kendi içtiği zehirden ölmek üzere olduğunu gördü. “Ben… hayatımda hiç mutlu olmadım.” Oğlunun soğumuş cesedine tutunan Elisha’ya yalnızca umutsuzluk kaldı. “Leon…” Ancak bilincini kaybettikten sonra uyandığında küçük oğlunun güzel yüzüyle kendisine baktığını fark etti! “Eğer bu bir rüya değilse, yeni bir fırsatsa… Bunu senin için yapmak adına çok şey çaldım, yani bana sorarsan, ne istersen yaparım.” Bu hayatta iyi bir anne olmaya ant içmiş olan Elisha, imparatorun tahtını ele geçirmek için bir savaşta cesetleri yığmak ve kan sıkmak yerine, üvey oğlu veliaht ile bağlarını örerek geçmişten farklı bir seçim yapar.

Çıkış Tarihi 2021
Yazar Anne (II) [Add, ]Jaha
Çizer Steak
Serileştirme -
Yükleyen
Yükleme Tarihi
Son Güncelleme Tarihi
Keywords: bu hayatımda, size İyi bakacağım majesteleri! oku, bu hayatımda, size İyi bakacağım majesteleri! türkçe oku, bu hayatımda, size İyi bakacağım majesteleri! türkçe webtoon oku, bu hayatımda, size İyi bakacağım majesteleri! Zenith Scans Türkçe Manga ve Webtoon oku,bu hayatımda, size İyi bakacağım majesteleri! online oku.

Bölüm Listesi;


Yorumlar;