Yenilmez Şeytan Kral
Yer İşareti Ekle
74 Kişi Bu Seriyi Takip Ediyor.
7.6
Durum Ongoing
Tür: Manhua

Yenilmez Şeytan Kral

Alternatif Başlıklar; I Am the Strongest Boss, I'm the Strongest Boss, I, the Strongest Boss, Me, the strongest boss, Wǒ, Zuì Qiáng BOSS

Özet;

Uzun zaman önce dünyanın son günleri geldiğinde Şeytanî Kule ortaya çıktı ve böylece insanlar, Şeytanî Kule’den gelen canavarlarla savaşmak üzere doğaüstü güçlerini uyandırdı ancak kulenin zirvesinde oturan en büyük patron, Şeytan Kral Jiuming; insanların aşamayacağı büyük bir engeldi. Nesiller boyu kendilerinin gerçek ana karakter olduğunu düşünen kahramanlar ortaya çıktı ve yok oldu, bu böylece nesiller boyunca devam etti. Nihayetinde herkes hayatında bir kere ana karakter olduğunu düşünmüştür, değil mi? Öyleyse gerçek ana karakterin kim olduğunu nasıl anlayabilirdik? Bu sorunun cevabını bize, bir kâhinin aksine bir tarihçi söyleyebilir. Mutlak galibiyeti alan kişi, ana karakterdir.

Çıkış Tarihi 2023
Yazar 绘境社
Çizer 绘境社
Serileştirme -
Yükleyen
Yükleme Tarihi
Son Güncelleme Tarihi
Keywords: yenilmez Şeytan kral oku, yenilmez Şeytan kral türkçe oku, yenilmez Şeytan kral türkçe webtoon oku, yenilmez Şeytan kral Zenith Scans Türkçe Manga ve Webtoon oku,yenilmez Şeytan kral online oku.

Yorumlar;